Niepubliczne Przedszkole Salwator powstało z ogromnej pasji do pracy z dziećmi.

Jest  miejscem partnerskim Prywatnej Szkoły Podstawowej – SALWATOR, która powstała w 1989 roku jako jedna z pierwszych szkół niepublicznych w Polsce.
Naszą misją jest podążanie za ciekawością świata najmłodszych i nieustająca  gotowość do udzielania odpowiedzi na nurtujące je  pytanie „…a dlaczego?”
Chcemy aby ta wyjątkowa lokalizacja w Krakowie jaką jest Salwator i jego bliskość  centrum, błoń, bulwarów wiślanych, pięknie zaadaptowane unikalne wnętrza w Klasztorze Sióstr Norbertanek była ulubionym miejscem codziennych twórczych spotkań najmłodszych.
Wzajemny szacunek, tolerancja, akceptacja odmienności, rozwijanie kreatywności, świadomość językowa i dbałość o rozwój fizyczny to nasze priorytety w pracy z dziećmi. Sercem tego wyjątkowego miejsca jest kadra pedagogiczna dla której praca z dziećmi to życiowa misja ale również droga do nieustannego doskonalenia swoich umiejętności… Ciepło, empatia, umiejętne stawianie granic, wspieranie, inspirowanie, wprowadzanie zasad i konsekwencja w ich egzekwowaniu to podstawa harmonijnego rozwoju.
Przedstawiamy Państwu bardzo szeroką ofertę edukacyjną. Ponad obowiązkową  podstawę programową proponujemy codzienną naukę przez zabawę języków obcych tj. angielski, francuski, hiszpański, zajęcia na basenie, bajkoterapię, zabawę z muzyką, zajęcia z ceramiki, opiekę logopedy, psychologa, pielęgniarki.
Bezpieczeństwo dzieci jest dla Nas priorytetem. Przedszkole jest zamknięte dla osób z zewnątrz. Posiada pozytywne opinie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie, stwierdzające spełnianie wymaganych przepisów przeciwpożarowych oraz warunków higieniczno-sanitarnych.