kuston

Z wykształcenia jestem nauczycielką wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego oraz logopedą. Mam doświadczenia jako lektor języka angielskiego. Uczyłam dzieci i osoby dorosłe.

Prywatnie natomiast jestem mamą, z pasją przyglądającą się rozwojowi swojego synka.

Właśnie obserwowanie i wspieranie rozwoju dziecka: a zwłaszcza budowanie systemu językowego w młodym umyśle oraz nauczanie języka angielskiego, to mój plan na najbliższe lata w zawodzie.
Moje naczelne zasady w pracy z dziećmi to: baczne czuwanie nad bezpieczeństwem oraz wspomaganie rozwoju dziecka, zapewnienie mu optymalnych warunków wzrastania w atmosferze przyjaźni, zabawy i ciepła w granie rówieśników i opiekuńczych dorosłych.

Rozmowa to mój żywioł. Wobec tego chętnie słucham nie tylko wypowiedzi dzieci, ale i potrzeb oraz uwag Rodziców.

Jestem do Państwa dyspozycji.