krawczynska

Ukończyłam Psychologię oraz Studium Pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jestem wolontariuszką w Fundacji Sieć Przyjaciół Zdrowia Psychicznego, w której zajmuje się prowadzeniem social mediów oraz tworzeniem grafik i artykułów o tematyce psychologicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy w przedszkolu dwujęzycznym oraz prywatnej szkole w charakterze nauczyciela wspomagającego, świetlicowego. Ukończyłam również szkolenie z Treningu Umiejętności Społecznych (TUS).

Najważniejsza jest dla mnie komunikacja zarówno z dziećmi jak i rodzicami. Istotna jest również psychoedukacja dotycząca zdrowia psychicznego, emocji czy stresu. Zależy mi na tym, aby podczas swojej pracy otaczać dzieci bezpieczną, komfortową oraz przyjazną atmosferą.

Prywatnie jestem miłośniczką fotografii, filmu, teatru i dobrej kuchni.