Przedstawiamy Państwu bardzo szeroką ofertę edukacyjną.

Zajęcia edukacyjne dostosowane do grup wiekowych zgodnie z podstawą programową

Ponad obowiązkową podstawę programową proponujemy :

• zabawy z językiem: język angielski: pon., wt. (Native Speaker), czw. i pt. a w środy  język hiszpański,
  • rytmika, basen, taniec nowoczesny, balet, szachy,
  • ceramika artystyczna,
  • zajęcia sportowe
  • wychowanie zgodnie z zasadą „ w zdrowym ciele zdrowy duch”- codzienne spacery
  • opieka logopedy, psychologa, pielęgniarki,
  • spotkania z ciekawymi ludźmi- zawody i pasje
  • „Klub odkrywcy”- nauka logicznego myślenia poprzez gry i zabawy, rozwiązywanie zagadek, gry terenowe
  • warsztaty dla rodziców z dziećmi, oraz ciekawe inspirujące wykłady dla rodziców (z pediatrą , psychologiem, logopedą, rehabilitantem)
  • warsztaty i wycieczki w każdym miesiącu
  • nauka szybkiego czytania metoda krakowska

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem. Przedszkole jest więc zamknięte dla osób z zewnątrz. Posiadamy pozytywne opinie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie, stwierdzające spełnianie wymaganych przepisów przeciwpożarowych oraz warunków higieniczno-sanitarnych.

Przedszkole jest otwarte od godziny 07:30 do 17:30 od poniedziałku do piątku.