karpiel

mgr Karolina Karpiel – ukończyłam studia na Uniwersytecie Pedagogicznym na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, na kierunku Pedagogika- Animacja Społeczno- Kulturowa. Od najmłodszych lat działałam aktywnie w kole teatralnym, przygotowując spektakle dla najmłodszych. Przy mnie nigdy dzieci się nie nudzą, jestem osobą pełną pomysłów, uwielbiam proponować dzieciom zabawy teatralne, plastyczne, ruchowe i wiele innych.  Opiekuję się również dziećmi na koloniach wakacyjnych oraz jako animator imprez dziecięcych. Poprowadzę zajęcia plastyczne oraz teatralno- muzyczne. Interesuję się kulturą, sportem, fotografią, a także edukacją przez sztukę.  Do pracy z dziećmi angażuję się całym sercem, jestem osobą uśmiechniętą, która podchodzi do dzieci w sposób indywidualny.

“Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym” (Phil Bosmans)