białemałe

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, Szkołę Trenerów Edukacyjnych i Rozwojowych STER w Krakowie, teraz jestem w trakcie 4-letniego całościowego kursu psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie.

Od 10 lat udzielam się w miejscach działających na rzecz dzieci, młodzieży i ich rodzin. Obecnie pracuję w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Powiatu Krakowskiego oraz prowadzę prywatny gabinet psychoterapeutyczny.

Mam bogate doświadczenie w diagnozie psychologicznej, poradnictwie, a także w różnych grupowych formach oddziaływania (m.in. szkolenia, warsztaty, programy psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych – rodziców i nauczycieli).

Szczególnie jest mi bliskie podejście systemowe, które pozwala na zrozumienie problemów dziecka w kontekście historii jego rodziny oraz relacji, które łączą go z bliskimi, a także nurt „Rodzicielstwa bliskości” oraz „Porozumienia bez przemocy”.